Ushbu ko‘rgazmaning ikkinchi kuni ya’ni, 16 noyabrda soat 15:00 dan 17:00 gacha “Markaziy Osiyoda chorvachilikni rivojlantirish istiqbollari, mahsulot yetishtirishni ko‘paytirish va yemxashak bazasini yaratish o‘rtasidagi mutanosiblikni qanday ta’minlash kerak?” mavzusida konferensiya o‘tkaziladi. Ishtirokchilar ko‘rgazma davomida chorvachilik va parrandachilik uchun oziqlantirish, mashina va jihozlar sohasidagi yangiliklar bilan tanishishlari mumkin. Ko‘rgazmada ishtirok etishni xohlovchilar ET22_UZB_MH_day (bir kunlik chipta) yoki ET22_UZB_MH_season (4 kunlik chipta) promo kodi orqali imtiyozli narxda chipta sotib olishlari mumkin. To‘liqroq ma’lumotga ega bo‘lish uchun quyidagi raqamlarga murojaat etishingiz mumkin.
☎️ +998 90 099 30 33
📨 a.ernazarov@messeservices-heidelberg.uz

Во второй день данной выставки, 16 ноября, с 15:00 до 17:00 "Перспективы развития животноводства в Центральной Азии - как обеспечить баланс между увеличением производства и созданием кормовой базы?" состоится конференция на эту тему
В ходе выставки участники могут ознакомиться с новинками в области кормов для скота и птицы, техники и оборудования.
Желающие принять участие в выставке могут приобрести билет по сниженной цене по промокоду ET22_UZB_MH_day (билет на один день) или ET22_UZB_MH_season (билет на 4 дня).
Вы можете связаться по следующим номерам для получения дополнительной информации.
☎️ +998 90 099 30 33
📨 a.ernazarov@messeservices-heidelberg.uz